سفارش خود را به سادگی چند کلیک ثبت کرده و به آسانی دریافت کنید...از اینکه شبکه ترجمه الف را برای همکاری انتخاب نموده اید از شما سپاسگزاریم در این صفحه نحوه ثبت سفارش و تحویل آن توضیح داده خواهد شد. تمامی مراحل به صورت خودکار انجام خواهد شد و نیاز به تماس یا مراجعه حضوری نمی باشد.

برای ارسال سفارش و یا اطلاع از جزئیات آن نیاز است عضو شوید و یا وارد پروفایل کاربری خود شوید.

برای ثبت سفارش ترجمه در صفحه اصلی پروفایل بر روی گزینه 1.png  کلیک کنید.

2.png

با کلیک بر روی این گزینه وارد مرحله اول ثبت سفارش یعنی "اطلاعات اولیه" می شوید:

3.png

در این بخش با کلیک بر روی گزینه 4.png  فایلی را که نیاز به ترجمه دارد را انتخاب می کنید و سپس روی گزینه Open کلیک می کنید:

5.png

پس از انتخاب فایل، زبان مبدا و مقصد و زمینه ترجمه را انتخاب کنید:

6.png

نکته: اگر فایل شما نیاز به جداسازی صفحات، حذف رفرنس یا ترجمه بخشی از متن را دارد آن را از طریق  نرم افزار ویرایش کنید و یا خواسته های خود را در بخش توضیحات اضافه کنید.

زمینه فرعی، موضوع و توضیحات را اضافه کنید. این بخش ها در ارائه ترجمه بهتر از سوی مترجم حائز اهمیت می باشد:

7.png

و پس از آن بر روی گزینه 8.png  کلیک کنید.

در قدم دوم فایل شما شمارش خواهد شد:

9.png

شما می توانید یکی از زمان های عادی، نیمه فوری و فوری و یکی از سطوح یک ستاره، دوستاره و سه ستاره را انتخاب نمایید.

همچنین اگر سفارش شما نیاز به بازبینی دارد با کلیک بر روی 10.png  درخواست خود را برای مدیر ارسال کنید. درخواست بازبینی تنها یک بار برای هر سفارش امکان پذیر خواهد بود. مدیر درخواست شما را بررسی کرده و تعداد کلمات واقعی از بخش های مورد نظر را به سفارش دهنده اعلام می کند:

11.png

پس از انتخاب یکی از سطوح ترجمه، پیش فاکتور برای شما به نمایش در می آید:

12.png

با کلیک بر روی گزینه "ارسال برای مدیر برای تائید" به مدیر ارسال می شود. در کوتاه ترین زمان سفارش شما بررسی و تائید خواهد شد.

13.png

پس از تائید مدیر پیامک قیمت گذاری برای شما ارسال می گردد. و شما با ورود به پروفایل خود و رفتن به بخش "لیست سفارشات" و پس از آن قسمت "در انتظار پرداخت اولیه" می توانید فاکتور نهایی را مشاهده و پرداخت نمایید:

14.png

نکته: برای پرداخت اینترنتی باید "رمز دوم" کارت بانکی خود را از عابربانک دریافت کنید.

پس از پرداخت اولیه سفارش شما در بخش "درحال ترجمه" قرار می گیرد:

پس از پایان ترجمه، پیامک اطلاع رسانی برایتان ارسال شده و از شما درخواست می شود پرداخت مرحله دوم را انجام دهید. بدین منظور پس از ورود به پروفایل و رفتن به بخش "سفارشات" به قسمت "درانتظار پرداخت نهایی" مراجعه کرده و مبلغ باقی مانده را پرداخت کنید.

پس از پرداخت نهایی می توانید در قسمت "پرداخت شده" فایل ترجمه شده خود را 15.png  کنید. همچنین متن ترجمه شده به ایمیل شما نیز ارسال می گردد:

16.png

در صورتی که ترجمه شما نیاز به بازبینی دارد روی دکمه 17.png  کلیک کنید و در صفحه باز شده توضیحات را اضافه کنید، بخش هایی که نیاز به بازبینی دارند را هایلایت کرده و برای مدیر ارسال کنید:

18.png

درخواست بازبینی توسط مدیر بررسی می گردد. در صورت تائید مدیر ترجمه برای بازبینی و اصلاح به مترجم ارسال می گردد و پس از اصلاح، فایل ترجمه جدید به مدیر ارسال می گردد و پس از تائید مدیر این فایل  برای مشتری ارسال می گردد.

الف یک آغاز نیست، یک پایان بر راه های گذشته است.